Ear-gasmic w. Mark Sherry

25. 05. 2024
22:00 - 05:00
Aldea Club Františkánske námestie 3, Bratislava
25. 05. 2024
22:00 - 05:00
Aldea Club Františkánske námestie 3, Bratislava
Trance

Popis udalosti:

Škótsky tech-trancový mág Mark Sherry mieri do Aldea clubu! Presne po 10 rokoch vám Ear-Gasmic prináša tohto vynikajúceho tech-trance majstra naspäť na Slovensku, kde vám predstavíme jeho comeback.

Pre clubberov a milovníkov viac dynamickej elektronickej tanečnej muziky sa stal Mark Sherry kultovou postavou. Je známy prevažne pre sety plné hutných basov a melodických pasáží, kedy kombinuje temnejšie klubové techno s chytľavým trancom. Na hudobnej scéne ho môžete registrovať už od roku 1994. Aktuálne vystupuje taktiež pod jeho tvrdšie ladeným alter egom Dark Sherry či v rámci projektu Gentech (Mark Sherry & Scot Project).
V roku 2019 vydal svoj prvý autorský album nazvaný “Confirm Humanity” a mnohí Marka istotne poznáte aj vďaka jeho impériu Outburst. Platforma, za ktorou stojí práve Mark podporuje vydavateľstvá Outburst, Techburst a Outburst Twilight, Outburst radio show a kompilácie PRISM. Zároveň patrí medzi veľmi vychvaľovaných a značne vyhľadávaných masteringových inžinierov. Vo svete je známy nie len pre jeho vlastnú produkciu a remixy pre vyššie spomenuté vydavateľstvá, ale taktiež pre Reset (Spinnin), Armada, Mental Asylum, High Contrast, Lange & Detox. Marka môžete poznať taktiež z jeho niekdajšieho zoskupenia Public Domain (1999), ktorí stáli za úspešným a dodnes hrávaným trackom Operation Blade, ktorý bol taktiež oficiálnym soundtrackom pre kino film Blade.
Za jeho dlhoročnú kariéru Mark precestoval celý svet a zahral si na väčšine známych eventoch ako sú A State of Trance, Creamfields, Tomorrowland, Qlimax, Dreamstate, Trance Energy, Defqon 1, Q-Dance, Dance Valley, Luminosity Beach Festival, Trance Nation, Gatecrasher a mnohých ďalších.

Vystupujúci umelci:

Mark Sherry (UK)
Kristy Jay (SK)
Unbeat (SK)
Martin Michniak (SK)

Adresa:

# sobota
Event
Ear-gasmic
Zdieľať na:

Adresa:

Translate »